İğne Oyası Sehpa Takımı

You are currently viewing İğne Oyası Sehpa Takımı

İğne Oyası Sehpa Takımı

İğne oyası sehpa takımı, ipekten yapılmıştır. Altı parçadır. Yıkması kolay kullanımı rahat bir takımdır. Sehpa üzerine kullanılabileceği gibi yatak odası takımı olarak da kullanılmaktadır. Yatak odalalarında komidinlerin üzerinde çok şık durmaktadır. Sehpa takımı olarak da nadide bir işçiliktir. Misafir odalarınızda çok rahat kullanılabilir. Biz sizin için her iki şekilde de kullanmanızı öneririz. Gerçekten mükemmel bir tasarım ve zarafet objesidir. farklı ürünleri görmek için sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Çeyiz sitemiz de pek çok ürün tanıtılmıştır.sehpa ve komidinlerin üzerinde çok güzel durmaktadır.ipekten oluşu ayrı bir naif zarafet kaynağıdır.iğne oyası sehpa takımı zigon sehpa üzerinde de çok rahat kullanılabilen ürünlerdendir.iplik den yapılmış olursa kullanımı oturma odalarında daha rahat olur. Resmin altında okumaya devam edebilirsiniz.

İğne Oyası Sehpa Takımı

Bizden satın alan dostlarımız teşekkür için geri dönüş yapmaktadırlar.tavsiye ettiğimiz elişi ürünlere son derece güvenmekteyiz. Koyu renk sehpa takımlarının üzerinde daha iyi durmaktadır.aile fertlerinin çeyizleri için satın alabileceğiniz gibi günlük kullanımınız içinde uygundur.çeyiz paketleri içinde mutlaka bulunması gereken ürünlerdir. Çok çeşitli sehpa takımları mevcuttur. Siz kullandığınız veya kullanmak istediğiniz takıma veya rengine göre seçim yapmalısınız.en güzel modelleri sitemizden veya farklı çeyiz sitelerinden bulabilirsiniz.

Yapılışı ve Kullanılışı

Küçük bir motif göbeği oluşturularak başlanır.etrafına dönerek model motif oluşturulur.Motif büyüklüğü tercih üzerine olmakla beraber standardını yapan kişi kendi el içi kadar ayarlar. 7 motif yapıldıktan sonra birleştirme işlemine geçilir.bir motif göbek olarak belirlenir. Diğer motifler etrafına monte edilir ve sehpa takımının bir parçası yapılmış olur. Bu şekilde 5 tane yapıldıktan sonra takım bitmiş olur. Bazıları tığ oyası dantel olarak da yapmaktadırlar. Fakat bunlar günlük kullanım için harca alem  dediğimiz ürünlerdir. çeyiz için tavsiye edeceğimiz el işleri değildir. Bu ürün misafir odalarında tam takım olarak kullanılmak istenirse,salon için orta sehpa üzerine olan büyük parçada eklenmelidir. Fakat Büyük motifli modeller orta masada şık durmadığını düşünmekteyiz. Sizin zevkinize uygun ise sakıncası yoktur. Pazar işi olarak yapılan el işlerinizi bizim sitemizde tanıttığımız ürünlerle kıyaslamamanızı tavsiye ederiz. www.ceyizcimiz.com

 

 

Bir yanıt yazın