Yatak Odası Takımı İğne Oyası Örnekleri

You are currently viewing Yatak Odası Takımı İğne Oyası Örnekleri

İğne Oyası Yatak Odası Takımı

İğne oyası serisinin nadide çeşitlerinden olan yatak odası takımı saf ipekten yapılmıştır.Türk kültürünün eşsiz örneklerindendir. Beş parçadır ve bademli model denilen tarzda işlenmiştir. Yatak odalarınızda çok şık duracaktır. Oturma odalarınız ve salonlarınızda misafirlerinizi hayran bırakacak tarzda albenilidir. yeni iğne oyaları için sitemize ziyaret etmenizi tavsiye ederiz.en güzel iğne oyası modellerini sevgili dostlarımızla paylaşmaya gayret etmekteyiz.kolay iğne oyası modelleri her sitede blog da bulabilirsiniz ama bizim sizlerle paylaştığımız oya örnekleri özel tasarım ve işçilik örnekleridir.en güzel iğne oyası modelleri kolay yapılmıyor.farklılık yaratmak ciddi iştir.bizimle iletişimde kalırsanız farkımızı göreceksiniz.Resmin altında yazının devamını okumayı unutmayın lütfen. Sayfanızı aşağıya kaydırarak okumaya devam edebilirsiniz.

En güzel İğne oyası yatak odası takımı

Aydın ve çevresinin becerikli kadınları özenle ve sabırla oyaları işleyerek adeta sanatsal çalışma yapan sanatçılar gibi muhteşem el işçiliğiyle olağan üstü, göz kamaştıran oyalar hazırlamaktadır. Ortaya çıkan eserlere baktıkça kendinizi bir müzede sanat eserine bakar gibi hissedeceksiniz. Eğer televizyon üzerini koyarsanız tüm dikkatleri üzerine çekecek, adeta herkes ekrana bakmak yerine bu harika oyadan gözlerini alamayacaktır. Biraz da latife yapalım değil mi? Şaka bir tarafa hakikaten emek, sabır ve tecrübe ürünü olan bu oyalar en çok talep gören ve beğenilen ürünlerimizdendir.

Bu yatak odası oyası geçmişte olduğu gibi günümüzde halen daha çeyiz ürünleri olarak çok tercih edilmekte ve mutlaka gelinlerin çeyizlerinin vazgeçilmezleri arasındadır.

Yatak Oyası Takımının Şeklinin Tarifi

Ana yapı etrafında 10 adet küçük işlemeler bulunmaktadır. Ana merkez ise içiçe geçmiş 3 katman hissi vermektedir. Her katman dış kısmında onar adet üçgen tarzda şekil ihtiva etmektedir. En içteki katmanın üçgenleri daha küçükken dış katmana çıktıkça üçgenler büyümektedir. Katman sayısı isteğe göre artırılabilmekle birlikte en hoş görüntüyü üç katmanlı yapılan yatak odası oyasında yakalarız.

Ana yapının en içinde küçük bir yuvarlak işleme vardır. Bu yuvarlak da on yerden dış katmanlara bağlanmaktadır. En dıştakı yedigen şekiller yedi adet üçgen şeklinde hazırlanmıştır ve iki tarafından en dış katmanın iki bitişik üçgenine dört ilmekle bağlanır.

Bir yanıt yazın