İğne Oyası Fular Modelleri

You are currently viewing İğne Oyası Fular Modelleri
iğne oyası fular zerafettir.

İğne Oyası Fular

İğne oyası fular modelleri el emeği göz nuru ve zarafet kaynağıdır. Günlük kullanıma uygun ürünlerde yapılabilir. Özel günler ve davetlerde de kıyafete uygun renk ve oya seçimiyle çok şık kombinasyonlar yapılabilir. Yeter ki siz kendinize yakışanı bilin. Elişi zarafettir. Elişi fular kullanmak ayrı bir kültürdür. Günümüzde her şeyin makineleştiği bir ortamda, her şeyin aynılaştığı dönemdeyiz. El işi aksesuarlar herkesle aynı olmak istemeyenlerin tercihidir.

Kültürel El İşi Oyalar 

iğne oyası fular modelleri, kadınlarımız, annelerimiz bu oyaları yapmaktadır. Biz biliyoruz ki bu aksesuarı kullandığınız zaman kadınlarımızın el emeğini üzerinizde taşıyorsunuz. Kendimize şıklık katmamızın yanı sıra kültürün devam etmesine de katkıda bulunuyor yaşatıyoruz. Bu hazzı duyabilmek de çok önemlidir. Kadınlar erkeklere göre daha şanslıdır. Kadınlarımız gibi işlemeli ve farklı renklerde kullanma olanağına sahipler.

İğne Oyası Fular

Kadınlar Fuları Aksesuar Olarak Nasıl Takar

Kadınlar fuları aksesuar olarak taktıklarında iki temel amaç vardır. Bunlardan ilki; sıcaklığı korumak, ikincisi ise daha şık görünmek içindir. Sıcaklığı korumak için kullanılan fularlar genellikle daha kalın ve daha uzundur. Örneğin; kış aylarında soğuktan korunmak için kullanılan polar fularlar bu amaçla kullanılır. Daha şık görünmek için ise fularların rengi, deseni, dokusu önemlidir. Bazı kadınlar sadece daha şık görünüm için fular takarlar. Bu tür fularlar genelde daha ince ve daha kısa olurlar. Kadınların fularları aksesuar olarak nasıl taktıkları kişisel tercihlerine göre değişir. Bazıları daha kısa, bazıları daha uzun, bazıları daha ince, bazıları daha kalın fularlar takar.

Bir yanıt yazın